Prověření historie a technického stavu vozu

Co je Fair Play Point?

Je to místo, kde můžete zvýšit prodejní hodnotu vašeho vozu. Fair Play Point je celorepubliková síť profesionálně vybavených partnerských servisů, kde vám k vašemu automobilu vystavíme certifikát pravosti údajů uvedených v inzerátu. Nakupující tak bude mít jistotu, že auto, které vybírá, má skutečně ty parametry, které vy jako prodejce uvádíte. Garance technického stavu auta vám jako prodejci pomáhá držet nastavenou prodejní cenu.

Jak to funguje?

Jednoduše. Vyberete si na mapě jeden z našich Fair Play Pointů a sjednáte si návštěvu. Na místě se vás ujme zkušený technik, který postupuje podle určeného postupu v kontrole vašeho vozu. Všechny informace zanese do výstupního dokumentu, který pak přiložíte k vašemu inzerátu. Tento dokument můžete samozřejmě dále využít i na jiných prodejních místech.

Co s sebou?

K vozu potřebujete oba technické průkazy (malý + velký), servisní knížku (pokud ji máte), všechny klíče od vozu, pro zjednodušení a zpřesnění kontroly můžete v případě zájmu dodat i další dokumenty: protokoly z technických kontrol, osvědčení o emisích, doklady k dodatečně instalovaným systémům (tažná zařízení, LPG) atp. Kontrolu zjednoduší i umytý a suchý vůz (je lépe vidět stav karoserie – oděrky, koroze atp.)

Ukažte ostatním, že se nebojíte dát za stav vašeho auta ruku do ohně.

  • profesionální, nezávislá síť servisů
  • nezávislé posouzení stavu automobilu
  • garance správnosti uvedených údajů
  • odhalení skrytých vad
  • plošná platnost certifikátu
  • zvýšení tržní hodnoty vozu

Ohlasy Našich Klientů

Marek Svoboda, Jilemnice

"Nejdriv jsem tomu neveril, podobnych sluzeb a certifikaci jsou desitky ale neprodaval jsem zrovna ledajakou sunku tak jsem si to chtel pojistit, tak jsem to vyuzil. Prekvapilo me to jak se na to lidi ptali a kdyz tomu nekdo neveril tak sem mu rekl at zavola do servisu.. servisak byl profik a kdybych mu tam prijel s nejakym kramem, proste by napsal, ze je to kram, zadna smelina. Takhle jsem mel proste v ruce padny argument ze prodavam kvalitu."

Martina, Praha
Prodávající

Certifikát od Fairplayauta mi pomohl celkem rychle prodat auto, i když jsem ho použila do jiného inzerátu mimo tento server. Nemám ve svém okolí moc lidí, kteří se v autech vyznají a překvapilo mě, že i člověk, co si pro auto přišel, se v něm pak moc nešťoural a spíš si prošel výstupní kontrolní zprávu. Pak si zavolal přímo s technikem a doptal se ho na detaily, no a auto bylo pryč. Prodala jsem ho za víc, než jsem původně chtěla - za to díky mechanikovi, který mě od mého prvního "nástřelu" odradil.

Jaroslav, České Budějovice

"Profesionální přístup, naprostá spokojenost. Ve světle mých ostatních zkušeností s nákupem a prodejem vozu velice příjemná změna, doporučuji."

Najděte si svůj fair play point

Fairplay point