O Nás

CO JE FAIRPLAYAUTO?

Idea Fairplayauto.cz je vytvořit bezpečné místo pro nákup a prodej ojetých automobilů. Jsme katalog ojetých vozidel, která mezi sebou prodávají konkrétní osoby - nikoli bazary. Jsme místo, kde je férové jednání základ pro byznys, a ne zástěrkou pro nekalé úmysly. Spolupracujeme se sítí značkových autoservisů, které pro nás zajišťují prohlídky vozů.

Nejsme bazar ani profesionální výkupčí. Inzerovaná auta nevlastníme – jsou ve vlastnictví majitele.

PROČ FAIR PLAY AUTO?

Samotnou inzercí na Fairplayauto.cz pomáháte narovnat tržní prostředí České republiky s ojetými vozy. Inzerentům nabízíme celou řadu služeb, které zvyšují důvěryhodnost a cenu inzerovaného vozu, a urychlují jeho prodej. Všechny doplňkové služby realizujeme s kvalitními partnery a ve spolupráci s vámi. Při inzerci na Fairplayauto.cz můžete váš vůz stále používat – nikam jej fyzicky nevystavujete. Umožňujeme prodej aut s odpočtem DPH a na operativní leasing.

Základní inzerce na Fairplayauto.cz je zdarma.

Jako zákazník pak máte přístup ke kompletnímu katalogu inzerovaných vozů a ke všem dokumentům, které k nim majitel přiložil. S konkrétním majitelem se pohodlně spojíte přes kontaktní formulář. Stejně pohodlně si můžete nechat jakýkoliv automobil před koupí prověřit v síti nezávislých, značkových servisů.

Autorádce
Prověřené vozy

TRH S OJETÝMI AUTOMOBILY

Úkolem každého „dobrého výkupčího“ je stlačit u vozidla cenu, aby jej mohl autobazar prodat co nejvýhodněji. To je logické, cílem podnikání je zisk a nelze se proto na autobazar zlobit. Tato snaha je však velmi často spojená s omlazováním vozidel, stáčením tachometru, maskování havárií či změny původu vozidla. Smlouva uzavřená s autobazarem pak výhradně hájí pouze stranu bazaru.

I za předpokladu, že máte auto v pořádku a bazar jej pouze vykupuje, ochuzujete se o výraznou část marže. A jako zákazník pak vstupujete na trh, kde inzerovaný stav šesti aut z deseti úmyslně neodpovídá realitě.

POJĎTE DO TOHO S NÁMI A HRAJTE FÉR

Ukažte spolu s námi ostatním, že prodávat ojetý automobil je zábava. Pomozte nám narovnat trh - prodávejte a nakupujte vozy na Fairplayauto.cz a ukažte, že lidská slušnost není přežitek, ale kvalita. My vám na oplátku zajistíme osobní a férový přístup ke každému z vás, rychlý prodej vozu a spoustu bezpečně ujetých kilometrů v solidním autě.

Jan Brody
Zakladatel
Filip Major
Zakladatel