22. 1. 2018

Sleva na náhradní díly do konce života: zahajujeme spolupráci s Inter Cars!

Do nového roku vstupujeme doslova velkolepě - zahajujeme spolupráci s dodavatelem náhradních dílů Inter Cars. Společnost Inter Cars se věnuje výhradně velkoobchodnímu prodeji náhradních dílů, a provozuje po celé České republice síť vlastních nezávislých autoservisů Q-Service. Co to znamená pro vás jako pro našeho zákazníka?

Sleva na náhradní díly do konce života: zahajujeme spolupráci s Inter Cars!

Vás, našich zákazníků a příznivců, si obrovsky vážíme. Víme, že nákup a prodej ojetého auta je mnohdy nevděčný úkol i s využitím prémiových služeb, a tak vám přinášíme něco, co vašemu autu přidá skutečně podstatnou hodnotu: doživotní slevu na náhradní díly.

Každý zákazník, který na našem portálu Fairplayauto.cz prodá nebo koupí vůz, získá možnost slevy ve výši 5% na veškeré náhradní díly k vozu. Tuto slevu můžete uplatnit v každém z cca 100 servisů sítě Q-Service v České republice. Sleva není časově omezená a nezaniká ani dalším přepisem vozu - platí tak doslova do konce technické životnosti vozu.

Zároveň můžete slevu na náhradní díly uplatnit na jakýkoliv vůz zakoupený v sekci e-showroom. Tato auta dlouhodobě patří k nejdůvěryhodnějším ojetým vozům na českém trhu - každé vozidlo jsme s technikem důkladně prověřili a vystavili certifikát reálného technického stavu. Zároveň si zakládáme na lidském přístupu, a tak jsme po celou dobu prodeje v úzkém kontaktu s vámi i s prodejcem.  

Bližší informace vám rádi poskytneme na emailu Info@fairplayauto.cz

Tým Fairplayauto.cz