23. 8. 2018

Prodej vozů Mercedes Benz na portálu Fairplayauto.cz

Vážení příznivci projektu Fairplayauto.cz, jak jste si již jistě všimli, tak jsme před nějakým časem pozměnili naše původní heslo “Auta od soukromých majitelů”, na “Pomáháme vám realizovat nákup a prodej aut férově a online”. Právě s tímto faktem souvisí i následující řádky

Prodej vozů Mercedes Benz na portálu Fairplayauto.cz

Nechceme nutně poukazovat na to, že právě vůz od soukromého majitele znamená vždy a bez podmínky “vůz férový” a zrovna tak bychom neradi tvrdili, že všichni dealeři a majitelé autobazarů, či kdokoliv, kdo se obchodováním s auty živí, že nutně ke svému fungování musí používat nekalé praktiky jakými je omlazování, zkreslování servisní historie a další. Snažíme se dívat otevřenýma očima napříč celým trhem a průběžně sledovat a následně oslovovat potenciální partnery, ve kterých vidíme bezpečné a transparentní zázemí pro vás, kteří maji důvěru v to, co již čtvrtým rokem budujeme. 

V následujících dnech můžete postupně sledovat průběžné nahrávání aut od Mercedes-Benz PRAHA s.r.o., která spadá přímo pod Mercedes-Benz. Čeká nás půlroční spolupráce, na základě které bychom si rádi ověřili váš zájem o jejich použité vozy. Bude se jednat o průřez celým portfoliem značky a primárně půjde o mladší ročníky, kdy za velice slušných podmínek máte možnost přijít k prestižnímu vozu s jasným rodokmenem a pravidelným servisem. 

Těšíme se na to a pro jakékoliv dotazy jsme zde pro vás.

Vaše Fairplayauto.