11. 5. 2017

Představujeme nákup auta za BitCoin

Automobil je nyní na FairPlayAuto.cz možné zaplatit Bitcoiny, první celosvětovou digitální měnou, jejíž hlavní výhody tkví v ceně transakce, decentralizaci a bezpečnosti.

Představujeme nákup auta za BitCoin

Automobil a další služby je možné prostřednictvím nové služby FairPlayAuto.cz zaplatit Bitcoiny, první celosvětovou digitální měnou, jejíž hlavní výhody tkví v ceně transakce, decentralizaci a bezpečnosti.

„Prodej automobilu přes Fair Play Auto je výhodný jak pro prodávajícího, tak pro kupujícího. Prodávající utrží více než při prodeji přes prostředníka, kupující díky našim službám zase získá jistotu, že kupuje kvalitní vůz bez tradičních rizik, jakým je například stočení tachometru či zamlčení skutečného stavu vozu. Podobně výhodná je pro obě strany také transakce v Bitcoinech. Je provedena během několika vteřin a převod stojí zákazníka v řádu korun, bez ohledu na výši částky. Novinkou zároveň vycházíme vstříc těm zákazníkům, které stejně jako nás lákají alternativní služby,“ uvádí k výhodám platby kybernetickou měnou Bitcoin CEO projektu David Zábrž.

Samotná transakce přes Bitcoin pak zabere několik málo vteřin a uživatele vyjde na pár Kč bez ohledu na výši celkové částky. Služba je dostupná všem registrovaným uživatelům. Nemáte ještě registraci? Můžete ji provést v našem registračním formuláři.