2. 4. 2018

Erebos – nápoj bohů a králů silnic

Způsobů, jak přemoci únavu za volantem je spoustu, málokterý však s sebou nese fenomén poslední doby – zdravý životní styl.

Erebos – nápoj bohů a králů silnic

Žijeme v uspěchané době, životní tempo vzrůstá. Není divu, že se ke slovu dostává častěji únava, od které není daleko k obávanému mikrospánku. Každého řidiče asi v této situaci napadne sáhnout po kávě či energetickém nápoji někde na čerpací stanici. Existuje však i alternativa vyhovující trendu zdravého životního stylu, kterou vám chceme představit.

Osvěžení těla i mysli můžete dosáhnout i bez slazených energetických nápojů či konzumace kávy. Stimulující elixír Erebos vyráběný ojedinělou technikou louhování 19 druhů vybraných bylin a koření poskytuje zdravé dodání energie, vitamínů, minerálů a doplnění dalších, tělu prospěšných a potřebných látek. A to vše čistě přírodní cestou a v nejvyšší kvalitě, přičemž navazuje na starověké poznatky o bylinách a jejich silných pozitivních účincích.

Tento nealkoholický nesycený nápoj se vyznačuje vysokým obsahem přírodního kofeinu (max. 32 mg/100 ml), vysokým obsahem vitamínu C a nízkou kalorickou hodnotou 157 kJ/38 kcal ve 100 ml nápoje. Slouží tak k přirozené revitalizaci organismu a rychlému a dlouhodobému doplnění energie bez přidaných extraktů, aromat a barviv. Je tedy svým složením vhodný nejen pro řidiče, ale svými vlastnostmi i vhodnou volbou pro všechny, kteří vyznávají zdravý a alternativní životní styl.

 

Energetický – plný dynamiky

Radikální – v řešení únavy těla i mysli

Efektívní – zdravotně i výkonnostně

Biologický – Přírodní v mnoha stránách

Okamžitý – příliv energie

Strategický – s postupným uvoľňovaním

 

Nápoj obsahuje např. žen-šen, kotvičník, yerbu maté, kurkumu, guaranu, zázvor, ginkgo bilobu, kolau a 11 dalších bylin a koření. Je louhován v Beskydské vodě a obsažený kofein je pouze přirozeného původu z bylin. Jedná se o 100% český produkt vyrobený dle norem EFSA a podléhá principům HACCP. Vyzkoušejte ho i vy a poznejte jeho blahodárné účinky.

https://erebosdrink.cz/